wszystkie produkty
 
Kremy
Szampony
Toniki
Śmietanki
Mleczka
Balsamy
Odżywki
Pyłki
Propolis
Książki
 
regulamin sklepu

Szampon bioaktywny do włosów suchych

Cena: 32,00 PLN.

Szampon bioaktywny ARRIA do włosów suchych i delikatnych zawiera specjalnie wyselekcjonowane frakcje ekstraktów z pyłków kwiatowych zawierające nukleotydy (DNA), aminokwasy, kompleksy witamin i protein, flawonoidy, fito-sterole, fosfolipidy, beta-karoten, mikroelementy i czynniki wzrostu.

więcej »

Szampon bioaktywny do włosów tłustych

Cena: 32,00 PLN.

Szampon bioaktywny ARRIA do włosów przetłuszczających się zawiera kompleks ekstraktów z pyłków kwiatowych bogatych w nukleotydy (DNA), aminokwasy, flawonoidy, fitosterole, kompleksy witamin i protein, beta-karoten, oligoelementy i czynniki wzrostu.

więcej »

Szampon Bioaktywny pH 5,5

Cena: 29,00 PLN.

Szampon bioaktywny ARRIA oparty jest na aktywnych ekstraktach z pyłków kwiatowych bogatych w DNA, aminokwasy, witaminy, fitosterole, karoten i mikroelementy które nadają mu działanie odżywcze, regenerujące i wzmagające elastyczność włosów.

więcej »

Szampon bioaktywny przeciwłupieżowy

Cena: 32,00 PLN.

Szampon przeciwłupieżowy ARRIA jest w pełni naturalnym preparatem zawierającym zestaw ekstraktów z pyłków kwiatowych bogatych w nukleotydy (DNA), aminokwasy, proteiny, witaminy, fitosterole, flawonoidy, enzymy roślinne, beta-karoten, mikroelementy i czynniki wzrostu.

więcej »

   
 
ARRIA Laboratorium Bio-Farmaceutyczne im. prof. Czarneckiego, 32-340 Wolbrom, ul. Boczna 5, tel. 505 993 811, tel. 882 672 546 kontakt