wszystkie produkty
 
Kremy
Szampony
Toniki
Śmietanki
Mleczka
Balsamy
Odżywki
Pyłki
Propolis
Książki
 
regulamin sklepu

Maść propolisowa 7%

Cena: 33,00 PLN.

Objętość / Waga / Ilość:  35  g.

Maść propolisowa zawiera unikalny ekstrakt z propolisu - działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie .

Skraca czas gojenia się uszkodzeń skóry, przyspiesza regenerację tkanek , a zwłaszcza procesy naskórkowania i ziarninowania. Zastosowanie: Maść stosuje się do smarowania skóry przy niewielkich uszkodzeniach skóry , otarciach naskórka , łagodnych stanach zapalnych skóry, oparzeniach I stopnia ( zaczerwienienie ) , w stanach zapalnych i obrzękach po ukąszeniach owadów Skuteczna w problemach z hemoroidami, trudno gojącymi się ranami , łuszczycy , grzybicy , ropnym zapaleniem skóry , z owrzodzeniami podudzi, odleżynami, stopą cukrzycową . Stosowana jest też po depilacji i na trądzik. Produkt stosowany jest tradycyjnie w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

 

 
ARRIA Laboratorium Bio-Farmaceutyczne im. prof. Czarneckiego, 32-340 Wolbrom, ul. Boczna 5, tel. 505 993 811, tel. 882 672 546 kontakt